strona główna  |  zaloguj  |  nowe konto  |  wykresy funkcji  |  wykresy zaawansowane  |  zadania tekstowe
NOWE KONTO
login:     
hasło:     
powtórz hasło:     
adres e-mail:     
     Nie pamiętam hasła.

Co warto wiedzieć przed założeniem konta?

Na wstępie cytujemy ważne zdanie ze strony startowej (z której całą treścią należy się zapoznać):
Serwis nie zajmuje się wysyłkowym rozwiązywaniem zadań. Rozwiązywanie zadań możliwe jest tylko z zastosowaniem apletów umieszczonych w serwisie.

Z pewnością użytkownik lubiący łączyć zabawę z nauką będzie bardziej zadowolony z serwisu, niż osoba chcąca szybko rozwiązać swoje problemy naukowe. "Szybkość" jest możliwa, jeśli interesujący użytkownika temat jest wyeksponowany w apletach. Przypomnijmy więc w tym miejscu, że mocną stroną serwisu jest funkcja kwadratowa, zadania z funkcją moduł, oraz funkcja liniowa (szczegóły w mapie serwisu).

Płatnie, czy bezpłatnie?
Z apletów płatnych, zadaniomatów można korzystać wyłącznie po założeniu konta. Wiąże się to z konieczniścią zapamiętania danych dostępowych lub ich odzyskiwania. Te pozorne trudności rekompensuje atrakcyjność zadaniomatów w stosunku do zwykłych apletów.
W naszym społeczeństwie nie ma nawyku płacenia za treści rozpowszechniane drogą elektroniczną. W tej sytuacji twórcy serwisów umieszczają w nich reklamy lub wykorzystują je do pozycjonowania innych serwisów w celu zapewnienia rentowności. Powoduje to, że treść serwisu jest dodatkiem do niego. Autor serwisu zadanieonline.pl nie zgadza się na tego rodzaju marginalizację treści. Czytelnicy decydujący się na założenie konta w niniejszym serwisie i zamówienie kodu dostępowego wspierają więc politykę dbałości o treści prezentowane na stronach serwisu, za co należą się im gorące podziękowania. Autor chciałby podkreślić, że wsparcie duchowe ze strony czytelników jest daleko istotniejsze niż to, czy wpływy z opłat zrekompensują koszty rezerwacji domen i wynajmu serwera.

Każdy aplet jest napisany tak, aby wraz ze wskazówkami na stronie z apletem stanowił dla użytkownika minikurs dotyczący określonego problemu nie wymagający dodatkowych materiałów.

Jak postąpić w przypadku, jeśli w serwisie nie ma jakiegoś apletu?
Zarówno tempo, jak i kierunki rozbudowy serwisu będą zależały od reakcji czytelników. Mile widzianą cechą nowego użytkownika będzie więc jego zacięcie społeczne przejawiające się w chęci do kontaktu z Administratorem, którego bardzo ciekawią zainteresowania czytelników. Dodajmy, że taka współpraca może pozostawić trwały ślad w serwisie z korzyścią również dla innych użytkowników.
Swoje postulaty należy zgłaszać za pośrednictwem strony "kontakt" dostępnej po zalogowaniu.

Serwis zadanieonline.pl jest bardzo przyjazny dla użytkownika, ale o jego zaletach przekonają się tylko ci, którzy sami posiadają wiele zalet. Miłośnicy bezpłatnych rozwiązań tracą tu tylko swój czas.

Załóż konto tylko wtedy, gdy chcesz uczyć się razem z nami!
Aplety, oprogramowanie i treść serwisu: JL.
Wszelkie prawa zastrzeżone.